• VEW 1 - zaal

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VEW 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Zwanenburg 3550051193215
    2Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 2540145192612
    3Olympia Haarlem 11540133171612
    4Zaalvoetbal Onze Gezellen 10540135231212
    5ZVS/De Stal 34301232219
    6Olympia Haarlem 653023518179
    7Zandvoort Noord zvv. 25302241869
    8Olympia Haarlem 75302323209
    9VEW 141031734-173
    10DSS 451042830-23
    11DSK 351041638-223
    12Olympia Haarlem 92002713-60
    13DSS 340041032-220
    14BSM sv 250051253-410

    Poulestanden VEW 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia Haarlem 21100181173
    2VEW 11001118-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Jong, Niels deTeamspeler
    Konijn, MatthewTeamspeler
    Moes, Thijs deTeamspeler
    Veldt, Jasper van derTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VEW 1

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    4,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd