• VEW 35+

  • VEW 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VEW 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1United sv/DAVO 35+1221822118328656
    2Jong Hercules 35+1221732109406954
    3Hoofddorp s.v. 35+121153385355048
    4Badhoevedorp sc. 35+122104848371134
    5Terrasvogels 35+1218584768-2129
    6VVC fc 35+22183105169-1827
    7Overbos sv. 35+12182116465-126
    8Bloemendaal 35+12282125577-2226
    9VEW 35+12080124362-1924
    10RCH 35+12154124378-3519
    11VVC fc 35+12251163883-4516
    12Germaan/De Eland asv 35+12131173893-5510
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belien, B.Teamspeler
    Blokker, JeffreyTeamspeler
    Bouman, Tae-KyungTeamspeler
    Faber, TheunTeamspeler
    Hokke, LennertTeamspeler
    Jongh, MC deTeamspeler
    Koning, Nieko deTeamspeler
    Lunstroo, RTeamspeler
    Nederveen, EdTeamspeler
    Rees Vellinga, Maurits vanTeamspeler
    Rooijen, Michiel vanTeamspeler
    Saelman, KrisTeamspeler
    Sant, Bas v.'t.Teamspeler
    Smit, ErwinTeamspeler
    Soeri, DarrelTeamspeler
    Tieken, E.Teamspeler
    Ursateanu, BGTeamspeler
    Verboven, MichielTeamspeler
    Zonderop, B.Teamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VEW 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd