• VEW 35+

  • VEW 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 12:10Jong Hercules 35+1 - VEW 35+1Sportpark Adrichem
    5 feb. 13:15VEW 35+1 - Bloemendaal 35+1Sportpark Heemstede
    12 feb. 14:00Germaan/De Eland asv 35+1 - VEW 35+1Sportpark De Eendracht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VEW 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 35+1752033132017
    2Jong Hercules 35+1852139132617
    3Badhoevedorp sc. 35+195131711616
    4United sv/DAVO 35+1742130141614
    5Terrasvogels 35+194142223-113
    6Bloemendaal 35+184042231-912
    7Overbos sv. 35+1831434241010
    8VVC fc 35+183051835-179
    9VEW 35+1103072131-109
    10RCH 35+182241427-138
    11VVC fc 35+262131624-87
    12Germaan/De Eland asv 35+161051535-203
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belien, B.Teamspeler
    Blokker, JeffreyTeamspeler
    Bouman, Tae-KyungTeamspeler
    Faber, TheunTeamspeler
    Hokke, LennertTeamspeler
    Jongh, MC deTeamspeler
    Koning, Nieko deTeamspeler
    Lunstroo, RTeamspeler
    Nederveen, EdTeamspeler
    Rees Vellinga, Maurits vanTeamspeler
    Rooijen, Michiel vanTeamspeler
    Saelman, KrisTeamspeler
    Sant, Bas v.'t.Teamspeler
    Smit, ErwinTeamspeler
    Soeri, DarrelTeamspeler
    Tieken, E.Teamspeler
    Ursateanu, BGTeamspeler
    Verboven, MichielTeamspeler
    Zonderop, B.Teamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Jong Hercules 35+1

    VS

    VEW 35+1

    29 januari 202212:10 uur
    Sportpark Adrichem veld 1-Beverwijk/Jong Hercules

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VEW 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,90

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd