• VEW 35+

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:45RCH 35+1 - VEW 35+1Sportpark Heemstede
    6 nov. 14:30VEW 35+1 - VVC fc 35+1Sportpark Heemstede
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Hoofddorp s.v. 35+1 - VEW 35+13 - 1
    9 okt.VEW 35+1 - Germaan/De Eland asv 35+18 - 1
  • Poulestanden VEW 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 35+13300205159
    2Badhoevedorp sc. 35+132107257
    3Bloemendaal 35+1320111836
    4VVC fc 35+14202916-76
    5Jong Hercules 35+121106244
    6United sv/DAVO 35+131117524
    7RCH 35+14112812-44
    8VVC fc 35+221014313
    9Overbos sv. 35+131021415-13
    10Germaan/De Eland asv 35+131021120-93
    11VEW 35+141031112-13
    12Terrasvogels 35+14103715-83
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belien, B.Teamspeler
    Blokker, JeffreyTeamspeler
    Bouman, Tae-KyungTeamspeler
    Faber, TheunTeamspeler
    Hokke, LennertTeamspeler
    Jongh, MC deTeamspeler
    Koning, Nieko deTeamspeler
    Lunstroo, RTeamspeler
    Nederveen, EdTeamspeler
    Rees Vellinga, Maurits vanTeamspeler
    Rooijen, Michiel vanTeamspeler
    Saelman, KrisTeamspeler
    Sant, Bas v.'t.Teamspeler
    Smit, ErwinTeamspeler
    Soeri, DarrelTeamspeler
    Tieken, E.Teamspeler
    Ursateanu, BGTeamspeler
    Verboven, MichielTeamspeler
    Zonderop, B.Teamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RCH 35+1

    VS

    VEW 35+1

    30 oktober 202114:45 uur
    Sportpark Heemstede veld 3-RCH

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VEW 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd