• VEW 35+

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VEW 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Badhoevedorp sc. 35+1321012667
    2Hoofddorp s.v. 35+1220012486
    3Terrasvogels 35+1320111836
    4VVC fc 35+232016336
    5VVC fc 35+141211112-15
    6United sv/DAVO 35+121103124
    7Overbos sv. 35+121102114
    8RCH 35+141127614
    9Bloemendaal 35+1201159-41
    10VEW 35+13012612-61
    11Koninklijke HFC 35+14004417-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouman, Tae-KyungTeamspeler
    Faber, TheunTeamspeler
    Hofman, ElwinTeamspeler
    Jongh, MC deTeamspeler
    Koning, Nieko deTeamspeler
    Lunstroo, RTeamspeler
    Smit, ErwinTeamspeler
    Soeri, DarrelTeamspeler
    Ursateanu, BGTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VEW 35+1

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd