• VEW 35+

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:30VEW 35+1 - Terrasvogels 35+1Sportpark Heemstede
    18 dec. 14:00Badhoevedorp sc. 35+1 - VEW 35+1Sportpark Schuilhoeve
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.United sv/DAVO 35+1 - VEW 35+17 - 2
    27 nov.VEW 35+1 - Overbos sv. 35+11 - 6
  • Poulestanden VEW 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Badhoevedorp sc. 35+17511157816
    2Hoofddorp s.v. 35+1642029131614
    3Jong Hercules 35+1742129111814
    4United sv/DAVO 35+1742130141614
    5Overbos sv. 35+1831434241010
    6Terrasvogels 35+183142123-210
    7VVC fc 35+173041625-99
    8Bloemendaal 35+173042030-109
    9RCH 35+172231423-98
    10VVC fc 35+262131624-87
    11VEW 35+182061929-106
    12Germaan/De Eland asv 35+161051535-203
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belien, B.Teamspeler
    Blokker, JeffreyTeamspeler
    Bouman, Tae-KyungTeamspeler
    Faber, TheunTeamspeler
    Hokke, LennertTeamspeler
    Jongh, MC deTeamspeler
    Koning, Nieko deTeamspeler
    Lunstroo, RTeamspeler
    Nederveen, EdTeamspeler
    Rees Vellinga, Maurits vanTeamspeler
    Rooijen, Michiel vanTeamspeler
    Saelman, KrisTeamspeler
    Sant, Bas v.'t.Teamspeler
    Smit, ErwinTeamspeler
    Soeri, DarrelTeamspeler
    Tieken, E.Teamspeler
    Ursateanu, BGTeamspeler
    Verboven, MichielTeamspeler
    Zonderop, B.Teamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VEW 35+1

    VS

    Terrasvogels 35+1

    11 december 202114:30 uur
    Sportpark Heemstede veld 1-VEWHeemstede

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VEW 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd