• VEW 4

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 15:30VEW 4 - ZSGOWMS 3Sportpark Heemstede
    30 okt. 15:00VVC fc 4 - VEW 4Montreallaan - VVC complex
    6 nov. 16:15VEW 4 - Hoofddorp s.v. 3Sportpark Heemstede
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.VEW 4 - Argon 101 - 2
  • Poulestanden VEW 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 9321014867
    2Argon 102200152136
    3FC Aalsmeer 7412110825
    4Pancratius Rksv 321107344
    5Hoofddorp s.v. 331118714
    6UNO vv 321015413
    7Vlug en Vaardig cvv. 321016603
    8VVC fc 4210158-33
    9DEVO'58 43102913-43
    10ZSGOWMS 33012520-151
    11VEW 4200227-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adema, NielsTeamspeler
    Bergen, Jurne vanTeamspeler
    Bernards, BasTeamspeler
    Blok, SimonTeamspeler
    Boer, Evan deTeamspeler
    Bos, BramTeamspeler
    Evers, MaxTeamspeler
    Han, M.Teamspeler
    Jukema, G.D.Teamspeler
    Jukema, M.E.Teamspeler
    Kanters, J.C.H.Teamspeler
    Klaassen, FrankTeamspeler
    Loonen, GuidoTeamspeler
    Schoone, TomTeamspeler
    Stut, RobinTeamspeler
    Verbeek, JTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VEW 4

    VS

    ZSGOWMS 3

    23 oktober 202115:30 uur
    Sportpark Heemstede veld 1-VEWHeemstede

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VEW 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd